1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. טרנדים שמלבישים את הבית
  4. עיצוב רצפה ללא פשרות: פרקט לחדרים הרטובים

עיצוב רצפה ללא פשרות: פרקט לחדרים הרטובים

אם עד כה הורגלנו לחשוב שלא כדאי לרצף את המטבח והאמבטיה בפרקט, הגיע הזמן לשקול מחדש. טכנולוגיות חדשות מאפשרות להתקין פרקט עמיד בפני לחות גם בחללים הרטובים. המראה שמתקבל חמים ונעים, והיתרון - אחידות בריצוף בכל הבית

מערכת אתר הדירה | צילום: יח"צ | תאריך: 03.9.2015

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
אחרי שכבר הפנמנו את המניעה להתקין בפרקט בחללים הרטובים של הבית, הגיע הזמן לשינוי תפיסתי; כיום כבר קיימים פרקטים שמיוצרים בטכנולוגיות ייחודיות שמותאמות במיוחד לחללים הללו - המטבח, חדר הכניסה לבית, וכן, גם חדר האמבטיה והשירותים.

הפרקטים הייחודיים עמידים יותר בפני לחות, כך שאין צורך לחשוש יותר מזליגה של מים על הרצפה או התנפחות של הפרקט כתוצאה מספיחת נוזלים.
מותר גם בחדר האמבטיה: פרקט ייחודי מתוצרת EGGER לחללים רטובים. צילום: יחמותר גם בחדר האמבטיה: פרקט ייחודי מתוצרת EGGER לחללים רטובים. צילום: יח'צ 
ריצוף חללים רטובים בפרקט הוא לא רק נעים, חמים ואסתטי. הוא גם מאפשר לשמור על רצף עיצובי בכל הבית, ותחושה של המשכיות וחלל פתוח וגדול. הפרקט הוא גם הגייני וקל לניקוי, יתרון משמעותי בחדרים כמו מטבח וחדר אמבטיה, שדורשים תשומת לב תמידית.
ריצוף אחיד בכל הבית: פרקט מתוצרת EGGER. להשיג בלעדית ברשת כרמל פלור דיזיין. צילום: יחריצוף אחיד בכל הבית: פרקט מתוצרת EGGER. להשיג בלעדית ברשת כרמל פלור דיזיין. צילום: יח'צ 

חברת אגגר הגרמנית (EGGER), בשיווק בלעדי של כרמל Floor Design, מציעה פרקט למינציה בטכנולוגיה מיוחדת (+ AQUA), שמתאימה להתקנה בחדרים הרטובים. הפרקט הייחודי מאפשר ליצור ריצוף אחיד בבית, מאיזור המגורים ועד לחדרים הרטובים.

לדברי רותם גוזלי, סמנכ"ל השיווק של כרמל, הפרקט מותאם יותר לחללים לחים כיוון שלציפוי הריצוף עמידות גבוהה בפני לחות (פי 5 בהשוואה לפרקט למינציה קלאסי). הוא מכיל חומר שמונע התנפחות, ועמיד יותר מפני הרטבה.

בלי חששות במטבח: פרקט לחדרים רטובים. צילום: יחבלי חששות במטבח: פרקט לחדרים רטובים. צילום: יח'צ 

מעבר לזאת, הוא מכיל את כל יתרונות פרקט הלמינציה האיכותי של החברה הגרמנית - מניעת החלקה, בעל תקן ירוק וידידותי לסביבה, פרקט שקט שמפחית את עוצמת הרעש, עמיד בקרני UV ועמיד בפני שריטות ושחיקה.

הפרקט מגיע במגוון רחב של צבעים ועיצובים עכשוויים. הוא קל לניקוי (אפשרי גם באמצעות מכשיר לניקוי בקיטור), והוא מאפשר ניקיון והיגיינה מירביים. הוא גם ניתן להתקנה בקלות ללא שימוש בדבקים, באמצעות חיבור UNI (חיבור חזק וגמיש בשיטת קליק שמוגנת בפטנט).

אפשר גם עם מגפיים רטובים ונעליים מלוכלכות: פרקט בחדר הכניסה לבית. צילום: יחאפשר גם עם מגפיים רטובים ונעליים מלוכלכות: פרקט בחדר הכניסה לבית. צילום: יח'צ 

מעוניינים לבדוק פתרונות ריצוף נוספים? היכנסו לקטלוג המוצרים של אתר הדירה.

תגובות לכתבה

חזור מעלה