הבית העתידי שלנו

בשנים האחרונות אנו עדים למהפכה בתחום מוצרי החשמל לבית. מכשירי החשמל מעוצבים יותר, יעילים יותר ומציעים לצרכן קשת רחבה יותר של פתרונות בכל מכשיר. סמסונג, ענקית הטכנולוגיה מציעה מזה שנים רבות, מגוון רחב של מוצרים לבית שבכל אחד מהם טמונים חשיבה ועיצוב פורצי דרך.

נטאלי סילבר, צילום יח"צ

נתחיל במקרר, אחד המוצרים החשובים והמרכזיים ביותר בכל בית. סמסונג מציעה מקררים בעלי דלת אחת, 2, 3 ואפילו 4! מקררי סמסונג מצטיינים ביעילות אנרגטית על-ידי שימוש בבקרים חכמים המבצעים כיוונונים מדוייקים לפעולת הקירור, המתבססת על השימוש היום-יומי במקרר ועל רמות הטמפרטורה – הן הפנימיות והן החיצוניות. בזכות טכנולוגיות אלו מצליחים המקררים למקסם את טריות המזון ואפילו להוריד את הרמה הכללית של ייצור דו-תחמוצת הפחמן ובכך, לשמור על הסביבה. בנוסף, מקררי סמסונג מצמצמים את רמת הרעש המורגשת והופכת את פעולת הקירור בלילה לשקטה ונטולת מתחים.

SAMSUNG SMART 4 מקרר בעל מסך טאץ וחיבורי רשת מתקדמים. צילום: יחצ.
SAMSUNG SMART 4 מקרר בעל מסך טאץ וחיבורי רשת מתקדמים. צילום: יחצ.


אחד מפיתוחיה האחרונים של סמסונג שזכו להתעניינות בין לאומית הואSAMSUNG SMART 4 doors. מקרר הסמארט מגיע עם מסך 8 אינץ´ וחיבור Wi-Fi הפותח לכם עולם אינטראקטיבי שלם של אפשרויות חדשות שטרם נראו בעולם המקררים. המקרר החכם של סמסונג מאפשר לגלוש באינטרנט, להתחבר לטלוויזיה החכמה של סמסונג, ליהנות מאלפי מתכונים וממגוון רחב של אפליקציות. בנוסף, קיימת אפליקציה ייעודית ,SMART HOME, המאפשרת להתחבר למקרר מרחוק בעזרת טאבלטים וסמארטפונים, לשוחח בטלפון מבלי לגעת במכשיר, לשלוח פתקיות ותזכורות שיופיעו על מסך המקרר ולראות תמונות של בני המשפחה מתחלפות על גבי המסך.

כמו שהמקרר הוא מרכז המטבח, כך הטלוויזיה בסלון. הטלוויזיה מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב הסלון בכל העולם ואפשר למצוא לפחות אחת בכל בית. סמסונג, יצרנית מסכי הטלוויזיה המובילה בעולם, הציגה רף טכנולוגי, פונקציונלי ועיצובי חדש עם הטלוויזיות בעלות המסך הקעור, לצד חוויית צפייה באיכות K4. בכדי לשמור על עיצוב נקי ואסטטי בסלון, סמסונג מובילה מהפכה נוספת עם דגמי טלוויזיות חדשים,המבטלים את הצורך בממירים השונים מפני שהכל קיים בטלוויזיה עצמה! אפליקציות VOD חדשות ומתקדמות וסדרות באיכות 4K, אפליקציית MakoTV עם הסדרות והתוכניות שכולנו אוהבים, אפליקציית YouTube עוד, המשלימות את ערוצי עידן+ שבממיר המובנה שבטלוויזיה לחבילת תוכן מושלמת. כמו כן, בחלק גדול מאפליקציות ה-VOD קיים פיצ´ר מתקדם, המאפשר להתחיל לצפות בסרט בבית, לצאת לעבודה, חברים וכו´ ולהמשיך לצפות בסרט בסמארטפון מאותה נקודה בדיוק שבה הפסקתם את הצפייה בטלוויזיה בבית!

טלוויזיות בעלות מסך קעור בעיצוב נקי ואסטטי. צילום: יחצ.
טלוויזיות בעלות מסך קעור בעיצוב נקי ואסטטי. צילום: יחצ.

בנוסף, כל הטלוויזיות בעלות מסך קעור הן טלוויזיות חכמות המותאמות לסגנון החיים החדש של כולנו - הכל זורם היישר מהנייד לטלוויזיה בלחיצה אחת: להתעורר באמצעות הטלוויזיה עם הערוץ המועדף על המשתמש לפי בחירה, הצגת עדכוני תנועה מ- WAZE, הקרנת הפגישות ביומן והצגת מזג אוויר עדכני. אם מתחשק לצפות בתמונות, בקטעי וידאו או סתם לשחק Candy Crush על המסך הגדול, הכל זמין במרחק של קליק! לא רק הטלוויזיה יכול להיות "חכמה". סמסונג מצליחה, פעם אחר פעם להפוך מכשירי חשמל נוספים לחכמים. דוגמה טובה לכך אפשר למצוא גם במוצרים שהשימוש בהם נראה לרוב כגנרי, כמו מכונת הכביסה. ענקית האלקטרוניקה מצאה דרך לשפר גם את המכשיר שמשרת אותנו באופן תדיר. כך, למשל, מכונות הכביסה של סמסונג, מסדרת 4000 ומעלה, מכילות ממשק חכם העונה לשםSMART CHECK. הממשק החכם שולח התראות ישירות לסמארטפון על מנת לקיים שימוש תקין ונטול תקלות במכונה, כולל תמיכה טכנית מרחוק, על מנת לקבל את הביצועים הטובים ביותר.

סדרת המזגנים החדשה של סמסונג, מתקשרת עם פונקציית smart Wi-Fi המאפשרת שליטה חכמה במזגן מרחוק דרך הסמארטפון. צילום: יחצ.
סדרת המזגנים החדשה של סמסונג, מתקשרת עם פונקציית smart Wi-Fi המאפשרת שליטה חכמה במזגן מרחוק דרך הסמארטפון. צילום: יחצ.

מזגן יכול להיתפס גם כמכשיר גנרי. גם כאן, סמסונג מציגה רף חדש של חדשנות טכנולוגית ועיצוב מינימליסטי נקי. ראשית, המדחס של סמסונג פועל ללא פחמים וללא מברשות ויכול לשמור על הטמפרטורה הרצויה ללא כיבוי והפעלה תכופים, כך שהוא חוסך עד 70% מתצרוכת החשמל ביחס למזגן רגיל. בנוסף, מזגני סמסונג מצוידים בטכנולוגיית triple protector plus, המונעת עומס יתר על המדחס ומערכות הבקרה כתוצאה מנחשולי מתח ותנודות זרם חשמלי. סדרת המזגנים החדשה של סמסונג, ממש כמו הטלוויזיה והמקרר מתקשרת עם פונקציית smart Wi-Fi המאפשרת שליטה חכמה במזגן מרחוק דרך הסמארטפון בתוך הבית או מחוצה לו. בנוסף, בודקת האפליקציה בעיות נפוצות על מנת להבטיח שהמזגן מותקן כראוי ואף מאפשרת שינוי הגדרות חשמל מכל מקום ואפילו לאבחן תקלות ולהזמין מיד שירות. ברגע שהמזגן נדלק, הוא מתחיל בקירור מהיר של האוויר באמצעות שימוש במצב הקירור המהיר שלו ולאחר מכן עובר אוטומטית למצב קירור נוח לשמירה על הטמפרטורה הרצויה, כך שלא מרגישים קור ואין צורך להמשיך לשנות ידנית את ההגדרות או להפעיל ולכבות את המזגן. מהנדסי סמסונג חשבו גם על זמן השינה של לקוחותיהם ולכן, בניגוד למצב השינה במוצרים אחרים, פונקציית good’sleep של סמסונג מתחשבת בקצבי השינה האנושית ושולטת בקירור לשמירה על טמפרטורה אידיאלית בכל שלב בשינה.

השילוב בין מדפסת בעיצוב מתקדם לחיבורי רשת המאפשרים שליטה מכל מקום. צילום: יחצ.
השילוב בין מדפסת בעיצוב מתקדם לחיבורי רשת המאפשרים שליטה מכל מקום. צילום: יחצ.

כמעט כל בית בישראל מצויד היום במדפסת, אבל הדרישות של המשתמשים הן לפשטות וביצועים איכותיים. מדפסות סמסונג משתמשות בטכנולוגיית ה-NFC המאפשרת לשגר מסמכים מכל התקן נייד ישירות למדפסת. בכל מקום בו תהיו ובכל זמן ניתן להדפיס, לסרוק ולשלוח פקס ישירות מהמכשיר הנייד דרך המדפסת לכל מקום וללא גורם מתווך. בנוסף, מדפסות סמסונג מרחיבות את יכולות ההדפסה. בעזרת אפליקציית Mobile Print ניתן להדפיס ישירות מההתקן הנייד מגוון רחב של קבצים ממספר מקורות כמו פייסבוק, טוויטר, גוגל דרייב ועוד.

כפי שאתם רואים, "העתיד כבר כאן", ונראה שבכל הנוגע לתחום האלקטרוניקה הצרכנית הרי שהמשפט הזה נכון מתמיד. סמסונג איבזרה את כל המכשירים החשמליים בעיצוב נעים ובפונקציונאליות ייחודית, שמקלים עם השימוש היום-יומי וגורמים לבית לעבוד בשבילנו.

חזור מעלה