1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. חדש בעיצוב
  4. המפתח לביטחון הבית

המפתח לביטחון הבית

בטיחות בבית היא דבר שכל אדם מבקש להשיג, לכן חשוב שנדע מי רוצה להיכנס לביתנו ומידפק על דלתנו - חברת SafeDoor מציעה לנו את הפתרון האולטימטיבי. יבוא!

מאת עומר סגל | צילום יח"צ | תאריך 9.6.10

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
לאנשים רבים הבית מסמל, בין היתר, ביטחון - המקום בו אתם וילדיכם צריכים להרגיש הכי בטוחים ומוגנים. לצערנו, מחקרים רבים מראים כי קיימת סבירות גבוהה שאדם בלתי רצוי ינסה להכנס לבית דווקא דרך דלת הכניסה, על מנת לבצע עבירה פלילית.
הדרך שלנו לבדוק מי עומד מאחורי הדלת היא, ברוב המקרים, עינית הדלת - שלה חסרונות רבים: גבוהה מידי (לילדים במיוחד), לא מתאימה למרכיבי משקפיים וללקויי ראייה, וגם קיימות עיניות שמאפשרות להתבונן דרכן מבחוץ וכך לראות את כל מה שמתרחש בפנים הבית.

העינית הדיגיטלית של SafeDoor, (צילום: יחהעינית הדיגיטלית של SafeDoor, (צילום: יח'צ) 

העין הדיגיטלית


כיום ישנם מספר מוצרים לפתרון הבעיה, חלקם יקרים מאוד- דוגמת מערכות וידאו מורכבות, הדורשות התקנה יקרה או קידוחים לצורך הכנה חשמלית. לכן, אם אתם מחפשים פתרון פשוט, זול ונוח לשימוש – הכירו את המוצר החדש מבית SafeDoor:

עינית דיגיטלית לדלת, שהתקנתה כרוכה רק בהחלפה פשוטה של העינית הקודמת ובהרכבת צג דיגיטלי בגודל של 2.5 אינטש. היא פועלת על סוללות ומהווה העלאה ברמת הביטחון של תושבי הבית.
לחיצה אחת על המסך מראה מי עומד מאחורי הדלת, מבלי להתאמץ ובלי למצמץ:

מוצר ביטחון חובה לכל בית עם ילדים, העינית הדיגיטלית SafeDoor, (צילום: יחמוצר ביטחון חובה לכל בית עם ילדים, העינית הדיגיטלית SafeDoor, (צילום: יח'צ)  

> הפעלה - לחיצה של 2 שניות על כפתור ההפעלה תראה מה קורה מאחורי הדלת.
> הגדלה - לחיצה נוספת תוך כדי הפעלה תגדיל את התמונה.
> כיבוי - המכשיר מכבה את עצמו לבד כעבור מספר שניות.

העינית מותאמת במיוחד ללקויי ראייה ובעלי משקפיים, והכי חשוב - מזהה את העומד מאחורי הדלת ללא ידיעתו, מה שהופך אותה למוצר ביטחון חובה לכל בית בו מתגוררים אנשים מבוגרים או ילדים.

תגובות לכתבה

חזור מעלה