הדור החדש של פנדור

לא משנה עם איזו כמות של מים תשטפו את הרצפה, הדלת החדשה של פנדור תעמוד בזה. הדלת מסדרת "יוניק" החדשה עשויה מחומר מיוחד שפותח במשך תקופה והפך אותה לעמידה במיוחד בפני מים, מזיקים ופגיעות מכניות

מאת נועה עמית | צילום יח"צ | תאריך 24.11.2010

לאחר שביססה את עצמה כחברת הדלתות המובילה בישראל, יוצאת פנדור עם "יוניק", סדרת דלתות פנים חדשה המותאמת לצרכן הישראלי ומשלבת פרקטיות יחד עם עיצוב חדשני.

הדלת אשר זכתה במקום הראשון בתחרות "התאמה, חדשנות ועיצוב" של איגוד תעשיות הריהוט בישראל מביאה את הבשורה העיקרית דווקא בתחום החומר.

שלוש שנים של מחקר ופיתוח הביאו ליצירתו של חומר מיוחד העשוי מפולימרים ודבקים שונים אשר הופך את הדלת לעמידה במיוחד מפני מים, מזיקים ופגיעות מכניות.

כיום, התקן הישראלי לחשיפת דלתות פנים מעץ למים עומד על 24 שעות בלבד כאשר הדלת החדשה היא בעלת עמידות של למעלה מ-10,000 שעות.

עמידות בפני מים, מזיקים ופגיעות מכניות. סדרת יוניק החדשה (צילום יחצ)
עמידות בפני מים, מזיקים ופגיעות מכניות. סדרת יוניק החדשה (צילום יחצ)


הצרכן הישראלי אוהב לשפוך מים

בחברה טוענים כי תרבות ניקיון הבית של הצרכן הישראלי מתאפיינת בשטיפת רצפות תוך שימוש במים רבים, מה שגורם ללא מעט דלתות ומשקופים מעץ להתנפח ולהיפגם. בדלתות יוניק הושם דגש על עניין זה והחומרים המיוחדים מהם היא עשויה שומרים על רמת הגימור והעמידות שלה לאורך זמן.

מחירה של דלת יוניק זהה למחיר דלתות העץ של החברה והוא נע בין 1,400 ל-3,500 ₪, תלוי בסוג הדגם. גם עיצובי הדלתות זהים לדגמי הלמינטו הפופולאריים והאחריות הניתנת היא ל-5 שנים, הן לדלת והן למשקוף.

יש לכם שאלות בנושא? היכנסו לפורום דלתות פנים והתייעצו עם המומחים בתחום
חזור מעלה