1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. חדש בעיצוב
  4. חדר האמבטיה עובר לפס רחב

חדר האמבטיה עובר לפס רחב

חברת פלסאון מרחיבה את סדרת המוצרים לאמבטיה ויוצאת עם קולקציית ה- ShowerLine, פסי ניקוז מעוצבים ששמים סוף לפתחי הניקוז הסטנדרטיים

מאת נועה עמית | צילום יח´´צ | תאריך 16.5.2011

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
לאחר שנים ארוכות בהן התרכזה בתחום המחברים והאביזרים לצנרת, מיקדה פלסאון את פעילותה לפני כשנתיים גם לתחום העיצוב בחדרי האמבטיה. מה שהתחיל במיכלי הדחה סמויים ואסלות תלויות התפתח לכיוון האגניות ופתחי הניקוז וכיום משיקה החברה קולקציה המכונה ShowerLine, שעיקרה פסי ניקוז מעוצבים המהווים פתרון גם פרקטי וגם אסתטי לפתחי ניקוז המים המקובלים.

רצף אחיד בין פתח הניקוז לאריחי המקלחת. ה-ShowerLine של פלסאון (צילום: יחרצף אחיד בין פתח הניקוז לאריחי המקלחת. ה-ShowerLine של פלסאון (צילום: יח'צ) 

"עד היום, פתרונות הניקוז שהיו קיימים בשוק היוו אתגר עיצובי ו"כאב ראש" לא קטן לאדריכלים, לבונים ולמשפצים", טוען מאור אלוני, מנהל השיווק של פלסאון בישראל, "מתוך מטרה להתגבר על זה ולספק להם מוצר מעוצב ואסטטי יצאנו עם קולקציית ה- ShowerLine העשויה מנירוסטה וקלה מאוד לניקוי ולהתקנה ובעצם מהווה פתרון עיצובי לכל סגנון ואופי של חדר אמבטיה".

מונע מעבר ריחות מצנרת הביוב ובעל עוצמת ניקוז חזקה של 60 ליטר לדקה. פס הניקוז של פלסאון (צילום: יחמונע מעבר ריחות מצנרת הביוב ובעל עוצמת ניקוז חזקה של 60 ליטר לדקה. פס הניקוז של פלסאון (צילום: יח'צ) 

פסי הניקוז מהווים פתרון לא רק לסוגיית העיצוב בחדר האמבט אלא גם מסייעים בשמירה על ניקיון והיגיינה. מבנה ה-ShowerLine מכיל חסם מים המונע מעבר ריחות מצנרת הביוב ובנוסף הוא בעל עוצמת ניקוז חזקה של 60 ליטר לדקה.
הרעיון העיצובי העיקרי של פסי ניקוז אלו הוא ליצור רצף אחיד בינם לבין אריחי המקלחת ובכך להקנות לחדר הרחצה מראה מינימליסטי, נקי ואחיד.

מגוון דוגמאות במידות שונות. פסי הניקוז של פלסאון (צילום יחמגוון דוגמאות במידות שונות. פסי הניקוז של פלסאון (צילום יח'צ) 

ה-ShowerLine מגיע בארבע מידות של 65, 75, 85 ו-95 ס"מ ומחירו מתחיל מ-1000 שקלים.


תגובות לכתבה

חזור מעלה