1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. ראיון אישי עם מובילי התחום
  4. אבן קיסר יוצאת מן המטבח: משווקת משטחי קוורץ לעיצוב כל חללי הבית

אבן קיסר יוצאת מן המטבח: משווקת משטחי קוורץ לעיצוב כל חללי הבית

תהליך הדיקוק שעברו משטחי אבן קיסר מאפשר לכם מעתה לחפות כמעט כל פריט בבית החל מן הרצפה והקירות ועד לארונות והכיסאות. טוטל לוק גרסת אבן קיסר

מאת נועה עמית | צילום יח´´צ | 3.6.2012

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
הנוכחות של אבן קיסר אצלכם בבית חורגת עתה גם אל מחוץ לגבולות המטבח. משטחי העבודה הידועים של החברה עברו, בזכות פיתוח חדשני, תהליך של דיקוק ועם עובי של 3 מ"מ בלבד ניתן לחפות איתם כעת כמעט כל פריט בבית- רצפה, קירות, ארונות, מדרגות, אמבטיות, כיורים ועוד.

כל פריט החל מן האמבטיה, הכיור והארון ועד לרצפה והקירות ניתנים לחיפוי של משטחי הקוורץ (צילום יחכל פריט החל מן האמבטיה, הכיור והארון ועד לרצפה והקירות ניתנים לחיפוי של משטחי הקוורץ (צילום יח'צ) 

משטחי העבודה עשויים מיותר מ-90% קוורץ שהינה אבן טבעית, מה שמעניק להם חוזק ועמידות גדולים. המשטחים הם אטומים, קלים לניקוי ולתחזוק ואינם נשרטים או נסדקים כלל ולכן את כל היתרונות הללו החליטו באבן קיסר גם ליישם בחללים אחרים בבית.
באמצעות הלוחות הגדולים במידות של כ-3 מ´ על 1.44 מ´ ניתן לחפות אלמנטים שונים בבית מה שיוצר בסופו של דבר טוטל לוק מיוחד ומקורי. כך למשל, בחדר האמבטיה ניתן לחפות האמבטיה עצמה, הכיור, הארון, משטח העבודה, הרצפה והקירות כשהשילוב של כולם יחד יוצר שפה עיצובית אחת וחלל אשר נראה כאילו עשוי מקשה אחת.

גם במטבח ניתן ליצור טוטל לוק עם חיפוי זהה לארונות, לרצפה ולקירות (צילום: יחגם במטבח ניתן ליצור טוטל לוק עם חיפוי זהה לארונות, לרצפה ולקירות (צילום: יח'צ) 

גם במטבח אפשרויות העיצוב הן מגוונות ובנוסף למשטחי העבודה המוכרים ניתן לחפות באמצעות לוחות הקוורץ גם את קירות המטבח, את הארונות ובנוסף לרצף את רצפת המטבח במשטחי אבן קיסר.
מבחינת אפשרויות העיצוב, שלושה גימורים שונים ניתנים כיום במשטחים: גימור מט, המתאים לעיצוב בסגנון מודרני, תעשייתי ויותר קר, גימור טבעי בעל מראה חמים יותר עם טקסטורה עדינה ומרקם חולי ולבסוף גימור מלוטש בעל ברק, המקנה מראה אלגנטי ויוקרתי יותר.

ארון וכיור אמבטיה העשויים מלוחות אבן קיסר (צילום:יחארון וכיור אמבטיה העשויים מלוחות אבן קיסר (צילום:יח'צ) 

את המהפכה העיצובית של אבן קיסר ניתן ליישם בבית באמצעות מספר דרכים: ראשית, על ידי עשרות מעבדי השיש המורשים עמם עובדת חברת אבן קיסר אשר עברו את ההכשרה להתקנה ויכולים ליישם אותה בביתכם, כמו כן אלפי אדריכלים ומעצבים ערכו היכרות עם המוצר החדשני כך שסביר להניח שגם המעצב אותו בחרתם יוכל לספק לכם שירות זה.

>> מחפשים משטח עבודה למטבח? קבלו את המדריך המלא לבחירה נכונה

תגובות לכתבה

חזור מעלה