1. הדירה
  2. מגזין עיצוב
  3. ראיון אישי עם מובילי התחום
  4. חוסכים במים, חשמל ובג´ל כביסה: הכירו את מכונת ה- i-Dos מבית סימנס

חוסכים במים, חשמל ובג´ל כביסה: הכירו את מכונת ה- i-Dos מבית סימנס

היא מחשבת עבורכם את כמות הג´ל ומרכך הכביסה, מסירה כל כתם אפשרי וחוסכת כמויות משמעותיות של מים וחשמל. הכירו את i-Dos, מכונת הכביסה החדשה מבית סימנס שזכתה בתואר "מוצר השנה" לשנת 2012 בקטגוריית מכונות הכביסה

מדור פרסומי

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
אין כמו ריח של כביסה נקייה שנשאר לאורך זמן. זה מרענן, זה נעים ותמיד מזכיר לנו את הבית. אבל כדי שהריח יישאר על הבגד לא מספיק רק מרכך טוב או ג´ל כביסה איכותי. מינון נכון שלהם הוא זה שקובע לעתים האם הכביסה תצא נקייה וריחנית, וכדי לעמוד על אותו מינון מדויק לא תמיד מספיקה כף המדידה.

מינון מדוייק של אבקת הכביסה והמרכך. מכונת ה-i- dos של סימנסמינון מדוייק של אבקת הכביסה והמרכך. מכונת ה-i- dos של סימנס 

שאלה של מינון


כמויות ג´ל הכביסה והמרכך משתנות ממכונה למכונה ובעיקר מכביסה לכביסה. כך למשל, כביסה מלוכלכת במיוחד מצריכה טיפול שונה מאשר כביסה הזקוקה רק לרענון וכך גם מכונה מלאה לעומת מכונה חצי מלאה. אז אם תהיתם עד היום מדוע הכביסה שלכם יוצאת לעתים עם כתמי סבון או עם ריח לא מספיק חזק של מרכך הכביסה- ל- i-Dos, מכונת הכביסה החדשה של סימנס, הפתרון.

למכונת ה-i-Dos מסדרת VARIO PERFECT, מנגנון מינון אוטומטי וחכם אשר יודע להתאים את הכמות המדויקת של נוזל הניקוי והמרכך בכל הפעלה והפעלה. מנגנון מתוחכם זה, יודע לזהות את כמות הכבסים, הסוג או מידת הלכלוך שלהם ובאמצעות נתונים אלו יודע לחשב את הכמות המדויקת של ג´ל הכביסה והמרכך על מנת שהכביסה תצא הכי נקייה וריחנית שאפשר.

פעם בחודש, או אחת ל-20 כביסות יש להכניס, בהתאם להוראות, את ג´ל הכביסה והמרכך למכונה, וכל מה שנותר זה לבחור את התוכנית הרצויה וללחוץ על כפתור ההפעלה. כל ההתעסקות עם הג´ל והמרכך למעשה נחסכת מאתנו ועוברת לטיפולה של מכונת הכביסה.

החיסכון המשולש


ה i-Dos היא מכונת כביסה חכמה עם תכניות אוטומטיות חסכוניות ופונקציונליות. היא יודעת לעשות במקומכם את כל החישובים והבדיקות הנדרשים לתכנון אופטימלי של עבודתה וחוסכת לכם גם כמות משמעותית של מים, גם חשמל וגם חומרי ניקוי.

אז איך פועל מנגנון המינון האוטומטי שלה?
באמצעות חיישני ´אקווה סנסור´ בודקת המכונה את טמפרטורת המים הנדרשת וכן את מידת הצלילות או העכירות שלהם- במידה והמים צלולים סימן שהכביסה נקייה ואין צורך להמשיך בשטיפה, במידה והם עכורים המכונה ממשיכה לשטיפה נוספת עד שהכביסה הופכת נקייה לחלוטין.

חסכון באנרגיה, מים וחומרי ניקוי. מכונת ה-I-dos של סימנסחסכון באנרגיה, מים וחומרי ניקוי. מכונת ה-I-dos של סימנס 

פונקציה זו, שעד היום הייתה זמינה רק בטכנולוגיות של מדיחי כלים, למעשה מונעת בזבוז מיותר של מים, היא אינה מבצעת שטיפות מיותרות ומביאה לחיסכון משמעותי של עד 7,000 ליטר מים בשנה.
בנוסף לחסכון במים, מספקת מכונת ה-i-Dos של סימנס גם חסכון משמעותי בחשמל שכן הפחתה של שטיפות מיותרות מבטלת את הפעלתו של גוף חימום המים הידוע כבזבזן אנרגיה גדול.
בזכות יכולות אלו קיבלה סימנס i-Dos ציון מעולה בחיסכון בחשמל שהוא גבוה ב- 30% מציון A המרבי, מה שהופך אותה למכונת הכביסה הכי ירוקה שיש.

חזקה גם בנקיון


אולם, חסכונית באנרגיה ככל שתהיה, ברור שאחד היתרונות החשובים של כל מכונת כביסה הוא ביכולות הניקוי שלה ול- i-Dos אין ספק שיש גם את זה בגדול.

כתמים של קטשופ, יין, שמן או בוץ בקלות מוצאים את מקומם מחוץ לבגד וזאת בזכות מערכת ייחודית לניקוי 16 סוגי כתמים ומבנה תוף חדשני, המשפר את יכולת הניקוי של המכונה ומותיר את הבגדים כמו חדשים.

לפרטים נוספים

תגובות לכתבה

חזור מעלה