הכירו את אדריכלית הפנים דורית רגב

היא חיפאית מלידה ועוסקת בתחום כבר 35 שנה. מאחורי משרדה הותיק כבר נצברו שלל פרויקטים במגוון סגנונות עם שפע של לקוחות מרוצים. הנה היכרות עם אדריכלית הפנים דורית רגב

מערכת אתר "הדירה" | צילום: עידן גור | תאריך: 19.4.2016

על עצמי

שמי

דורית רגב

, אדריכלית פנים ומעצבת מזה 35 שנה. חיפאית מלידה ועד היום. בתיכון למדתי במגמת שרטוט אדריכלי ולאחר שחרורי מצה"ל המשכתי בלימודי אדריכלות פנים ועיצוב 3 שנים במכללת ויצ"ו קנדה. בסיום לימודיי התחלתי לעבוד במשרדו של אחד האדריכלים שהיה מורה ומרצה במכללה. לאחר 5 שנים הפכתי משכירה לשותפה ואחרי 5 שנים נוספות פתחתי את משרדי כעצמאית. כיום אני בעלת משרד נחמד במרכז קסטרא בחיפה בו מועסקות 3 הנדסאיות ארכיטקטורה ומזכירה. התחום שעוסקת בו לרוב הינו תכנון ועיצוב דירות ובתים לשיפוץ כולל תוספות בנייה.

אדריכלית הפנים דורית רגב
אדריכלית הפנים דורית רגב


הפרויקט הראשון שלי

הפרויקט הראשון שלי כעצמאית היה תכנון בית דו קומתי אשר כלל שיפוץ אינטנסיבי מהמסד ועד הטפחות ועיצובו בסגנון עתיק עם המון פרטי עץ מסובכים, מעקות גלריה וכו´. תחושת הסיפוק מפרויקט זה היתה ההתאמה המושלמת של הבית לבעליו וזו בעצם הדרך שבה אני נוהגת בכל שנות עבודתי.

דגש על ההתאמה של הבית לבעליו יוצרת את תחושת הסיפוק
דגש על ההתאמה של הבית לבעליו יוצרת את תחושת הסיפוק

הסגנון שלי

אני מאמינה שכל בית צריך להיות מותאם בסגנונו לאנשים שגרים בו ולכן שולטת כמעט בכל הסגנונות. ניתן למצוא בין עבודותיי בתים בסגנון כפרי, עתיק, קלאסי מודרני וכו´.

עיצוב במגוון סגנונות בהתאם להעדפת הלקוחות- פרויקט בעיצוב דורית רגב
עיצוב במגוון סגנונות בהתאם להעדפת הלקוחות- פרויקט בעיצוב דורית רגב

גאווה מקצועית

אני אוהבת מאוד את תחום עיסוקי וחשוב לי מאוד להתחבר ללקוחותיי, ללמוד להכירם ולהתאים לכל אחד מהם את תכנון וסגנון הבית. בכך אני משלבת את התחום היצירתי, המקצועי וההומאני כאחד.

שילוב של היצירתי, המקצועי וההומאני בעיצוב פנים - דורית רגב
שילוב של היצירתי, המקצועי וההומאני בעיצוב פנים - דורית רגב

הבית שלי

גרתי תקופה של כ-10 שנים בכפר האומנים עין הוד בבית אבן מדהים ששיפצתי ושם בקומה התחתונה גם היה משרדי. כיום אני מתגוררת בחיפה באזור הכרמל המקסים בדירה נחמדה שנועדה בזמנו לשיפוץ ומכירה ובסופו של תהליך עברתי אני לגור בה וזוהי בהחלט סוויטת חיי.

הפינה האהובה עליי בבית

הפינה האהובה עליי בביתי היא ישיבה על כסא בר ליד האי המרכזי במטבח שעשוי מבוצ´ר בלוק עם סבכת סירים תלויה מעל. זוהי פינה שקטה, כיפית ונעימה לי בה אני נהנית להשקיף על ביתי עם כוס קפה טוב.

חדר שינה מעוצב בעיצובה של דורית רגב
חדר שינה מעוצב בעיצובה של דורית רגב

הבקשה המוזרה ביותר שקיבלתי

הבקשה המוזרה ביותר שקיבלתי מלקוחות היתה ליצור שני חדרי רחצה נפרדים מתוך חדר השינה- האחד לאשה והשני לבעל, וזאת בבית לא גדול במיוחד, שיש בו עוד חדר רחצה לילדים ועוד שרותי אורחים.

הטיפ שלי למעצב המתחיל

הטיפ הכי חשוב שיש לי עבור המעצב המתחיל הינו - אל תמהרו. לאחר סיום הלימודים עיבדו במשרד מסודר, לימדו את כל הנושאים הנדרשים ואת המקצוע על כל גווניו. ציברו ניסיון בכל התחומים ורק אז צאו לעצמאות. דרך זו רק תוביל אתכם להיות מקצוענים מוערכים וכך תבנו את שמכם הטוב.

רוצים לראות עוד? לספר הדיגיטלי של דורית רגב לחצו כאן

חזור מעלה