1. הדירה
  2. המדריך לשיפוץ הבית
  3. מיגון הבית
  4. מנעולים

מנעולים

התחלתם לבנות או לשפץ את הבית עליו חלמתם? יש דבר אחד נוסף שכדאי להתייחס אליו – מיגון הבית. לפניכם שלל הפתרונות הקיימים בשוק לשמירה על הבית והמשפחה, ומגוון אפשרויות שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה

מנעול יכול להיות בעל בריח אחד או רב בריחי, מכאני או אלקטרו מכאני. כל מנעול כולל צילינדר, (צילום: אילוסטרציה)
מנעול יכול להיות בעל בריח אחד או רב בריחי, מכאני או אלקטרו מכאני. כל מנעול כולל צילינדר, (צילום: אילוסטרציה)  

מאת שחר בן-פורת

מבצעים ועודפים ישירות למייל - הירשמו עכשיו
כחלק ממיגון נכון של הבית, יש להקפיד על המנעולים בהם משתמשים. מאחר ופורצים מחפשים אחר נקודות תורפה, דלת או חלון שאינם נעולים כמו שצריך הם התגלמות ה"פרצה הקוראת לגנב".

בשוק קיימים פתרונות נעילה שונים ומגוונים; מנעול יכול להיות בעל בריח אחד או רב בריחי, מכאני או אלקטרו מכאני. כל מנעול כולל צילינדר, שהוא, כאמור, מנגנון פנימי עצמאי שתפקידו לתפעל את הבריחים באופן מכאני.

בכל הנוגע למנגנוני נעילה מורכבים, בשוק קיימים מנגנונים הדורשים שימוש באמצעים נוספים, דוגמת כרטיס, לשם שכפול כל מפתח, זאת במטרה להקשות על שכפול מפתחות למטרת פריצה לבית.

טיפים לנעילה


חברת מולטילוק נותנת ארבעה טיפים בכל הנוגע למנעולים:

> מנעול עליון: פורץ תמיד יעדיף לפרוץ דלת עם מנעול אחד פחות. ההמלצה: הוסיפו מנעול עליון "מולטילוק" למנעול המקורי של הדלת. מדובר בהבדל משמעותי לטובתכם. לא רוצים להוסיף מפתח נוסף לצרור? במולטילוק אפשר לעשות מפתח אחד משותף לשני המנעולים.

> החלפת מנעולים: נכנסים לדירה חדשה או משופצת? החליפו את המנעולים. בעלי מקצוע שונים עבדו בדירה והשתמשו במפתח. אתם לא יודעים מי מהם הגון ומי לא. יכול להיות שהמפתח שוכפל והגיע לידיים הלא נכונות ועכשיו זה רק עניין של זמן עד שהדירה "תזכה לביקור". לכן - וודאו שזה לא יקרה לכם.

> פתרונות נעילה זולים: בכל הקשור לפתרונות נעילה זולים, המשמעות של תקלה או קלקול היא שהלקוח "תקוע" מחוץ או בתוך הבית. בכל מקרה הוא נמצא במצב של אי נוחות ולחץ. יש כיום בשוק פתרונות איכותיים המנסים למנוע מצבים מסוג זה.

> בקרת כניסה ביומטרית: אם ברצונכם להתקין בדלת בקרת כניסה ביומטרית, חברת מולטילוק מציעה לכם את מנעול ה- BIOLOCK, מנעול ביומטרי לדלת פלדה המקנה לכם רמת ביטחון גבוהה והרשאת כניסה.

חברת מולטילוק מציעה לכם את מנעול ה- BIOLOCK, מנעול ביומטרי לדלת פלדה המקנה לכם רמת ביטחון גבוהה והרשאת כניסה, (צילום: יחחברת מולטילוק מציעה לכם את מנעול ה- BIOLOCK, מנעול ביומטרי לדלת פלדה המקנה לכם רמת ביטחון גבוהה והרשאת כניסה, (צילום: יח'צ) 

> יש לכם שאלות בנושא מיגון הבית: אזעקות, מערכות אבטחה ועוד היכנסו לפורום מיגון הבית וקבלו מענה לשאלותיכם ממומחים בתחום

תגובות לכתבה

חזור מעלה