לידור דלתות

1599-588388
המלאכה 11, אור יהודה
חברות מומלצות בתחום...
קליר תעשיות זכוכית - לוגו
קליר תעשיות זכוכית 053-7101360

קליר תעשיות זכוכית בע"מ הנה חברה ותיקה ורבת-מוניטין בעלת ניסיון רב בעבודות זכוכית.

סיטי דורס - city doors - לוגו
סיטי דורס - city doors 053-7101370

חברת סיטי דורס היא חברה מהמובילות בארץ, בתחום ייצור דלתות. סוד ההצלחה טמון בשילוב הייחודי בין טכנולוגיית מכשור מתקדמת, תמיכה ממחלקת הפיתוח, העיצוב והגרפיקה והקפדה על הסטנדרטים הגבוהים המבטיחים איכות מוצר ברמה הגבוהה ביותר!

 אלומיניום עבודות AZ   - לוגו
אלומיניום עבודות AZ 053-7101326

חברת אלומיניום עבודות AZ מתמחה בביצוע כל סוגי עבודות האלומיניום. החברה מנוהלת על ידי אמנון זהרנגי איש מקצוע בעל ניסון וותק למעלה מ- 35 שנים בתחום. בזכות הידע והניסון החברה מצטיינת בעבודות באיכות ושירות ברמה גבוהה מאוד.

אודות לידור דלתות

סניפי הרשת:
ירושלים
02-3730100
כנפי נשרים 68, ירושלים
גבעת שאול
בית שמש
02-9952242
אזור התעשייה שורק 17, בית שמש
אור יהודה
1-599-588388
המלאכה 11, אור יהודה
מי אנחנו :

לידור דלתות עוסקת בייצור ושיווק דלתות חוץ ופנים לחברה שנים רבות של מקצועיות וכן ניסיון בהתקנת דלתות פנים וחוץ בפרויקטים חדשים ובהחלפת דלתות בבתים ישנים.
לידור דלתות היא החברה היחידה שאזור שעוסקת אך ורק בדלתות וכך מבטיחה התמחות ומקצועיות בתחום .
ללידור דלתות 2 אולמות תצוגה מפוארים בבית שמש וירושלים ובהם ניתן לבקר ולראות עשרות דלתות מסוגים שונים.
לידור דלתות מרכזת תחת קורת גג אחת את כל סוגי הדלתות לרבות דלתות פנים , דלתות כניסה מעץ גושני מלא. ודלתות כניסה ממתכת משפחת דלתות הפנים כוללת דלתות לימינטו / פורמייקה איטלקיות , דלתות פורניר ממבחר סוגים ודלתות צבע (שלייפ לק) במשפחת דלתות הכניסה ממתכת ( פלדלות ) יכול הלקוח לעצב בעצמו את דלת הכניסה על פי בחירתו האישית כאשר הדלתות עשויות ממתכת עם מנגנון נעילה של חברת מולטילוק.

בתחום דלתות הכניסה מעץ ניתן לבחור את העץ על כל סוגיו , לתכנן את עיצוב הדלת ולקבל את דלת עם מנגנון נעילה של שבעה בריחים המבטיח הגנה מירבית לדלת העץ. בנוסף לדלתות רגילות אנו מייצרים דלתות מיוחדות כגון מידות מיוחדות , דלתות כיס , דלתות משופעות ועוד.

התקנת הדלתות מתבצעת על ידי צוות מתקיני בית להבטחת שביעות רצון הלקוח גם לאחר ההתקנה. אנו מזמינים אתכם לבקר באחד מאולמות התצוגה שלנו ולהינות מחווית קניה אחרת , בלידור דלתות כל לקוח מקבל יעוץ מקצועי ויחס אישי תוך התאמה לצרכיו .

לחברה 56מוצרים באתר.

קטגוריות : דלתות

חזור מעלה