אלון מערכות ריהוט

052-6566700
מול היישוב קדימה
חברות מומלצות בתחום...
רהיטי מוביליה - לוגו
רהיטי מוביליה 053-9345918

החברה המובילה בישראל בשיווק ריהוט איטלקי איכותי.

InStyle - לוגו
InStyle 053-9415106

InStyle - רהיטים, הנה חברה דינמית בעלת ותק וניסיון רב בתחום הרהיטים שעד כה כבר סיפקה מענה למעל 100,000 לקוחות מרוצים וממשיכה להתמקד בלהיות המובילה בתחום, להיות שירותית ולספק ללקוחותיה מוצר איכותי ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר הזול ביותר.

רהיטי בלושטיין - לוגו
רהיטי בלושטיין 053-8097434

"אמרת רהיטים אמרת בלושטיין"! בחנות הרהיטים ניתן למצוא מגוון של ריהוט מודרני, חדרי שינה וספות נוער, פינות ישיבה, מערכות סלוניות ומזנונים וגולת בכותרת - מזרוני סימונס, עמינח - קינג קויל -דינמיק במחירים מעולים!

אודות אלון מערכות ריהוט

מי אנחנו :

רהיטים ביער אילנות מבית אלון מערכות ריהוט בע"מ מתבססים על ידע וניסיון מקצועי רב בענף הרהיטים אשר נצבר בידי צוותה במשך 20 השנים האחרונות. החברה חרטה על דגלה את העיקרון של מכירת מוצר באיכות טובה ובמחיר סביר תוך מתן אחריות ושירות ללא פשרות. קו מוצרינו הנו קו כפרי הבנוי על מתן דגש עיצובי על עץ טבעי המשולב בסגנון פרובנס של שילוב צבעי פסטל בעיקר. היות וכל מוצרינו מיוצרים בארץ תחת פיקוח קפדני, פועל יוצא הוא שניתן לקבל את מוצרינו במידות שונות ובצבעי עץ שונים ובדי ריפוד שונים לפי בחירת הלקוח. ניתן לראות את מוצרינו בתצוגת "רהיטים ביער אילנות" במרכז הקניות יער אילנות על כביש 4 מול מושב קדימה (בין צומת קדימה לצומת פרדסיה) , ולהתרשם מרמת העיצוב והגימור של מוצרינו.

לחברה 86מוצרים באתר.

קטגוריות : מזנונים ושידות, כסאות, ארונות, מערכות ישיבה, שולחנות, מיטות

חזור מעלה