אלון מערכות ריהוט

052-6566700
מול היישוב קדימה
חברות מומלצות בתחום...
יבוא 4 יו - לוגו
יבוא 4 יו 053-9417198

יבוא 4 יו מספקים לכם את המבחר הגדול ביותר של מוצרים לבית, למשרד ולגן.

Treemium - חלומות בעץ מלא - לוגו
Treemium - חלומות בעץ מלא 053-9416977

בין עצי האקליפטוס שבפרדס חנה הקמנו את מתחם הרהיטים שלנו שבו מתכנסים אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות וביחד אנו מגשימים חלומות ברהיטים. באינדונזיה הרחוקה חברנו לנגריה בה עובדים כבר דור חמישי של גלפים ונגרים שיודעים להרגיש את העץ ולעבד אותו בא

רהיטי איילת השחר - לוגו
רהיטי איילת השחר 053-7101309

רהיטי איילת השחר מתמחים ברהיטים איכותיים, במחירים אטרקטיביים. בבית העסק ניתן לרכוש ריהוט לבית : פינות אוכל, סלונים, מזנונים, פינות ישיבה ואביזרים נוספים.

אודות אלון מערכות ריהוט

מי אנחנו :

רהיטים ביער אילנות מבית אלון מערכות ריהוט בע"מ מתבססים על ידע וניסיון מקצועי רב בענף הרהיטים אשר נצבר בידי צוותה במשך 20 השנים האחרונות. החברה חרטה על דגלה את העיקרון של מכירת מוצר באיכות טובה ובמחיר סביר תוך מתן אחריות ושירות ללא פשרות. קו מוצרינו הנו קו כפרי הבנוי על מתן דגש עיצובי על עץ טבעי המשולב בסגנון פרובנס של שילוב צבעי פסטל בעיקר. היות וכל מוצרינו מיוצרים בארץ תחת פיקוח קפדני, פועל יוצא הוא שניתן לקבל את מוצרינו במידות שונות ובצבעי עץ שונים ובדי ריפוד שונים לפי בחירת הלקוח. ניתן לראות את מוצרינו בתצוגת "רהיטים ביער אילנות" במרכז הקניות יער אילנות על כביש 4 מול מושב קדימה (בין צומת קדימה לצומת פרדסיה) , ולהתרשם מרמת העיצוב והגימור של מוצרינו.

לחברה 86מוצרים באתר.

קטגוריות : מזנונים ושידות, כסאות, ארונות, מערכות ישיבה, שולחנות, מיטות

חזור מעלה