אלון מערכות ריהוט

052-6566700
מול היישוב קדימה
חברות מומלצות בתחום...
רהיטי מוביליה - לוגו
רהיטי מוביליה 053-9345918

החברה המובילה בישראל בשיווק ריהוט איטלקי איכותי.

רהיטי נעורים  - לוגו
רהיטי נעורים 053-7102320

רשת רהיטי נעורים – המרכז לעיצוב הבית! ברשת רהיטי נעורים אנו מציעים מגוון רחב של רהיטים איכותיים מעוצבים, לבחירת הקונים על פי טעמם האישי.

סול רהיט - לוגו
סול רהיט 053-9415497

חברת סול רהיט, בהנהלת אלי לומברוזו, החלה את דרכה בשלהי שנות ה-80 מתוך אהבה עצומה לענף הריהוט היוקרתי והאיכותי. בחברה מאמינים ויודעים כי ריהוט איכותי ומעוצב במלאכת מחשבה רבה משנה את חשיבתנו ומקנה לנו השראה רבה.

אודות אלון מערכות ריהוט

מי אנחנו :

רהיטים ביער אילנות מבית אלון מערכות ריהוט בע"מ מתבססים על ידע וניסיון מקצועי רב בענף הרהיטים אשר נצבר בידי צוותה במשך 20 השנים האחרונות. החברה חרטה על דגלה את העיקרון של מכירת מוצר באיכות טובה ובמחיר סביר תוך מתן אחריות ושירות ללא פשרות. קו מוצרינו הנו קו כפרי הבנוי על מתן דגש עיצובי על עץ טבעי המשולב בסגנון פרובנס של שילוב צבעי פסטל בעיקר. היות וכל מוצרינו מיוצרים בארץ תחת פיקוח קפדני, פועל יוצא הוא שניתן לקבל את מוצרינו במידות שונות ובצבעי עץ שונים ובדי ריפוד שונים לפי בחירת הלקוח. ניתן לראות את מוצרינו בתצוגת "רהיטים ביער אילנות" במרכז הקניות יער אילנות על כביש 4 מול מושב קדימה (בין צומת קדימה לצומת פרדסיה) , ולהתרשם מרמת העיצוב והגימור של מוצרינו.

לחברה 86מוצרים באתר.

קטגוריות : מזנונים ושידות, כסאות, ארונות, מערכות ישיבה, שולחנות, מיטות

חזור מעלה