יאיר דורם תאורה - עודפים

03-6182619
לח"י 28, בני ברק 51200
חברות מומלצות בתחום...
Green house - לוגו
Green house 053-9415084

Green house רהיטים - דור שלישי של חנויות רהיטים ששומר על מסורת של שירות ואיכות. בחברה תמצאו רהיטים איכותיים במחירים חסרי תקדים ובאיכות ללא פשרות עם אחריות יצרן ואחריות החנות לכל המוצרים.

הום בקליק - לוגו
הום בקליק 053-7102328

הום בקליק מתמחה שנים רבות בפעילות אקטיבית בשלל תפקידים בענף הקרמיקה והכלים הסנטרים. אנו נעטוף אתכם ונלווה אותך לאורך כל הדרך אל בית חלומותיכם. להוביל בשירות, באיכות ובחדשנות הם החזון שלנו!

אופק תאורה חוץ ופנים - לוגו
אופק תאורה חוץ ופנים 053-7101351

באופק תאורת גן מאמינים שהגינה שלכם היא חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן נותנים לה את מלוא תשומת הלב באמצעות מנורות גן מעוצבות.

אודות יאיר דורם תאורה - עודפים

מי אנחנו :

רשת יאיר דורם אשר הוקמה ב-1980, היא מהמובילות בשוק הישראלי בתחום שיווק וייבוא גופי תאורה. הרשת מתמחה בגופי תאורה יוקרתיים ומעוצבים המתאימים לתאורת בית, תאורת חוץ ופנים ותאורה טכנית אירופאית.
רשת יאיר דורם מכתיבה את אופנת התאורה במרחב העיצוב הישראלי.
באולם התצוגה ניתן להתרשם מקולקציות ייחודיות ומרשימות של גופי תאורה מטובי המעצבים הבולטים והגדולים ביותר בענף.
סוד ההצלחה טמון ביחס החם והאישי, בייעוץ, תכנון ועיצוב תאורה לשטחי מסחר, בתים פרטיים ופרויקטים מורכבים.
בעלי החברה, שייקה אברהמי ויהודה סבן, מתמחים בייעוץ ותכנון תאורה. יחד הם מצעידים את החברה ואת הצוות ליכולות מקצועיות ואיכותיות . החברה מייצגת את המותגים המובילים בעולם: Trilux, Ruud, Bega, Limburg, Targetti,kundalini, Masiero, Lumiance Concord, I-Led ועוד...
בין הפרויקטים הבולטים של החברה ניתן למצוא את מוזיאון ישראל, מוזיאון בראשית, האח הגדול 1, תוכנית הטלוויזיה עספור, מרכז דוידוב לסרטן בבי"ח בילינסון, מלון הכנסייה הסקוטית, יד ושם, מרכז רבין, קניונים רבים בארץ ובמזרח אירופה ,בתי מלון של יזמים ישראלים ועבודות גדולות ביבשת אפריקה.

לחברה 111מוצרים באתר.

קטגוריות : גופי תאורה

חזור מעלה