הייטאצ'

09-9558429
מדינת היהודים 89, הרצליה פיתוח
חברות מומלצות בתחום...
שקע ותקע - לוגו
שקע ותקע 053-9346473

חברת שקע ותקע שיווק נורות, מערכות לדים וגופי תאורה

תדמית מטבחים - לוגו
תדמית מטבחים 053-7101310

בסטודיו תדמית תוכלו ליהנות ממבחר עשיר של מטבחים מכל הסוגים, החל ממטבחים קלאסים ועד מטבחים מודרניים ומטבחים כפריים.

מטבחי זיו - לוגו
מטבחי זיו 072-3700554

מטבחי זיו הנה חברה הקיימת מאז שנות ה-80, אז פתח אבי זיו חנות מטבחים ברמת השרון עם נגריה קטנה באור יהודה. בשנות ה-90 נפתח המפעל הראשון בקיבוץ מפלסים, ומאז החברה רק הלכה וגדלה.

אודות הייטאצ'

מי אנחנו :

התשוקה להיות בחוד החנית היא הכוח המניע את המעצבים והאדריכלים אשר מיישמים בהייטאצ' את צורכי הלקוח, מממשים את הרעיונות החדשים ומציבים אותם באומנות בבית הלקוח.

החיבור בין מערך העיצוב לבין קבוצת האמנים המהווים את גרעין הייצור מביא את הייטאצ' שוב ושוב לשיאים חדשים, האנרגיות המתקבלות לאחר יציאת דגם חדש לאוויר יוצרת את המוטיבציה והתשוקה להמשיך להיות בראש ולשמור את הדגל זקוף.

כדי לשמור על איזון בין עיצוב המטבח ובין שאר פריטי הבית, הייטאצ דואגת לייצר את הבית המושלם, העוצמה שמאפיינת את מטבחי הייטאצ' מניעה את הייטאצ' היום לתחומים חדשים כמו חדרי ארונות, חדרי אמבטיה, שולחנות אוכל ודלתות פנים כל זאת תוך שמירה קפדנית ומאוזנת הן מבחינת העיצוב והן בקורלציה הכללית של הבית.

היום יותר מתמיד הלקוח מבקש לקבל שירות משלים מספק אחד כדי לשמור על ההתאמות הנדרשות ע"י האדריכל ומעצב הפנים.
הרצון למושלמות הביא את הייטאצ' לבחור לייבא את מוצרי חברת La – Cornue מצרפת על מנת לשמור על המוטיב הקלאסי המושלם של מטבחיה.

חברת La – Cornue קיימת משנת 1908 ולא הפסיקה להשפיע מאז, הכתבים הקולינריים אשר נכתבו בהשפעת השפים מבית הספר Cordon Blue הידוע ממשיכים להיות נר לרגליה, הן בשמירה על העיצוב ובעיקר על סגנון האפייה והבישול הייחודים לה.
בכך מיישמת הייטאצ' את כל הסגנונות העיצוביים, הן המודרני והן הקלאסי. כל זאת תוך שימוש נכון בידע וברעיונות הבלתי נדלים של הצוות הנאמן.

לחברה 11מוצרים באתר.

קטגוריות : ארונות מטבח

חזור מעלה