רוזטו עודפים

אודות העסק

מי אנחנו :
חברת רוזטו רהיטים הוקמה בשנת 1978ע"י בחור צעיר שהיה בעל זיקה וחיבה לתחום העיצוב והריהוט.
הבחור הצעיר, שהיה בתחילת דרכו, היה חסיד נאמן של התערוכות במילאנו ושל מותגים איטלקיים.
הוא קיבל לידיו את החצר האחורית בביתה על אימו, בחצר הוא פתח את הנגרייה הראשונה שלו, החזיונות והשרטוטים שלו הפכו למוצרים מוגמרים שנעשו מתוך הרבה כישרון ואהבה, הסוגים השונים של העץ היו כחומר בידיו של היוצר הצעיר ומוצרים פרי הגותו קיבלו הכרה ומוניטין בקרב הצרכנים באזור תל אביב הישנה ויפו.
היזם הצעיר היה בולט בזכות העיצובים החדשניים והגימור המושלם של מוצרין.
בעקבות הצלחתו, הבחור הצעיר החליט תוך זמן קצר לפתוח חנות ושם החנות היה המותג האיטלקי שאותו החליט לייבא ושמה של החנות ROSSETTO.
כאן לראשונה לקבע חזונו: להעניק פתרונות ריהוט מעוצבים אשר תואמים את הקו העיצובי שנקבע בתערוכות השונות באירופה, זאת תוך שירותי עיצוב פנים מקצועי וייעוץ בהתייחס לחללי הבית ולאורח החיים.

כיום רשת רוזטו בעלת תמהיל מוצרים המאפיין חנויות בוטיק ומאחרוי כל מוצר ישנו סיפור מעניין, עיצוב, ייחודיות ואמירה אישית.
רוזטו ישראל היא היבואנית הבלעדית של שמונה מותגים בין לאומיים אשר השילוב בניהם מאפשר מגוון רחב של פתרונות ריהוט לכל חללי הבית.
הדגמים המוצגים בחנות מעוצבים ע"י מעצבים מובלים באירופה ובעולם, הדגמים נבחרים באופן קפדני בקונגרס העיצוב השנתי אשר נערך בפרזי מדי שנה.
לרשת רוזטו יש גם נגריית בוטיק אשר מייצרת בהתאמה אישית תוך כדי תיאם עם מחלקת עיצוב פנים האחראית על ליווי הלקוח וייעוץ מקצועי, תוך כדי זיקה לעיצוב החלל כולו.
רוזטו רהיטים היא מפעל תוסס של אנשים מקצועיים מתחום העיצוב, הלוגיסטיקה והתכנון אשר צועדים מדי יום לעבר הגשמת חזונו של מייסד המפעל.

רוזטו רהיטים שמה לה למטרה לשפר את השקיפות ואת רמת המקצועית מול הלקוח בייעוץ המקצועי אותו הלקוח מקבל מנציגיה של החברה, רוזטו שואפת גם לשלב ממשקים טכנולוגיים שיסייעו ללקוח להבין ולהשפיע על התוכנית.
התרשמתם? נשמח להכיר אתכם מקרוב :
טלפון : 053-8097419
כתובת : גיבורי ישראל 8, א.ת פולג נתניה
לחברה 125 מוצרים נוספים באתר
053-8097419
קטלוג מוצרים
צרו איתי קשר

מוצרים נבחרים מבית רוזטו עודפים

לכל המוצרים >
חזור מעלה