אקרשטיין HOME

אודות העסק

מי אנחנו:
עיצוב חיי ה 'Outdoor living' הנו המוטו בפתרונות הבנייה הייחודיים שפיתחה ויצרה אקרשטיין HOME.
התפיסה העיצובית של אקרשטיין HOME אינה מפרידה בין החוץ לפנים, אלא יוצרת הרמוניה ביניהם, למען עיצוב הסביבה החיצונית ועיצוב המרחב הפנימי ליצירת בית.
כדי להעניק לחיי ה Outdoor living שלכם איכות וחדשנות, אקרשטיין HOME מציעה מגוון פתרונות ייחודיים תחת קורת גג אחת.
חברת אקרשטיין, המעצבת את נופי המדינה מזה עשרות שנים, שוקדת בכל זמן על פיתוח מוצרים חדישים ופתרונות מתקדמים, איכותיים ועמידים, כעת גם לעיצוב המרחב הפרטי.
עם אקרשטיין HOME, אתם נהנים מהאיכות והניסיון הרב של חברת אקרשטיין, בבית הפרטי שלכם.
אקרשטיין תעשיות בע"מ נוסדה ב-1925 על ידי צבי אקרשטיין ז"ל והתחילה את פעילותה במפעל קטן בצפון תל אביב, שסייע בריצוף חולותיה הדרומיים של העיר. בסוף שנות ה-50 החל גיורא אקרשטיין, יו"ר החברה, את פעילותו באקרשטיין ובשנת 1974, עם פטירתו של אביו, קיבל על עצמו את ניהולה של החברה. בשנות ה-70, בניצוחו של גיורא, פרצה אקרשטיין לתודעה הציבורית עם מוצר מהפכני חדש – 'האבנים המשתלבות'. אקרשטיין הפכה לחלוצת הרחובות ההולנדים – 'מדרחוב'.
אקרשטיין היא היצרנית הגדולה ביותר בישראל של פתרונות לפיתוח סביבתי, לבנייה, להנדסה אזרחית ולתשתיות לאומיות, מעל ומתחת לאדמה. החברה מעסיקה כ- 600 עובדים ומוצריה מיוצרים ומסופקים בפריסה ארצית. מאז הקמתה, תרמה אקרשטיין את חלקה בהתפתחותה ובבנייתה של המדינה והטביעה את חותמה בנוף הישראלי.
לחברה 31 מוצרים נוספים באתר
חזור מעלה