רזיאל תאורה

אודות העסק

מי אנחנו:
רזיאל עיצוב תאורה אומנותי בתאורה הוקמה בשנת 1991 ע"י אומן הקרמיקה והפורצלן רזיאל גבי. את תחילת דרכו החל גבי בעיצוב מוצרי יודיאקה, הנמכרים בכל רחבי העולם, כאשר כל יצירה חתומה ע"י האומן.
לאחר מספר שנות יצירת יודיאקה, החל גבי בעיצוב גופי תאורה מיוחדים העשויים קרמיקה ופורצלן. במשך שנים רבות נמכרו יצירותיו לגלריות היוקרתיות ביותר בארץ.
בשנת 2008 רכש גבי שטח באזור המלאכה במודיעין, והקים עליו מבנה בשטח 800 מ"ר, כאשר חלקו צמוד הקרקע מהווה את חנות המפעל, והקומה העליונה משמשת למפעל הייצור. בצורה זו נותנת חנות המפעל ללקוחותיה, מוצרים ייחודיים שאינם בייצור המוני, פרי יצירותיו של האומן. כמו כן, נותן המפעל פתרונות ייחודיים ומענה לכל דרישותיהם המיוחדות של הלקוחות. זו כמובן גם אחת הסיבות שאדריכלים ומעצבים מהשורה הראשונה מעדיפים לעבוד עם חנות המפעל.
חברת רזיאל עיצוב אומנותי בתאורה בע"מ מתחייבת ללקוחותיה לשרות אמין ואישי, תמיכה ועזרה מקצועית,חדשנות טכנולוגית ואיכות ללא פשרות.
אנשי מקצוע: אדריכלים, מעצבי פנים, יועצי תאורה וכמובן לקוחות פרטיים מוזמנים להגיע להתרשמות באולם התצוגה החדש והמרשים.
התרשמתם? נשמח להכיר אתכם מקרוב:
טלפון: 053-9415009
כתובת: הסתת 18, מודיעין
לחברה 151 מוצרים נוספים באתר
קטגוריות: גופי תאורה ,
053-9415009
קטלוג מוצרים
צרו איתי קשר

מוצרים נבחרים מבית רזיאל תאורה

לכל המוצרים >

חוות דעת

  • גולש 2 חוות דעת
    פניתי לקניית גופי תאורה , השירות שלו היה מעולה הוא בן אדם ממש טוב הוא היה אדיב ומקצועי הוא סיפק את זה בצורה ממש טובה ואני לקחתי את זה הביתה , המחיר היה קצת יקר מהציפיות שלי , לא בחנתי מספר הצעות אחרות לפניי שהלכתי אליו , הלכתי אליו ביגלל חברה שהמליצה לי עליו .
    באדיבות אתר d.co.il
    ציון כללי :

חזור מעלה