אודות זאב זכוכית | הדירה - פורטל לעיצוב הבית

זאב זכוכית

הרכב 10, נתניה
חברות מומלצות בתחום...
אבנר`ס קולקשיין  - לוגו
אבנר`ס קולקשיין 053-9415012

אבנר`ס קולקשיין מתמחה בעיצוב, תכנון וייצור מוצרי פרזול ייחודיים ואיכותיים לריהוט ולאיבזור הבית.

א.ישראלי - לוגו
א.ישראלי 053-8097436

התחלנו את דרכינו בתחום הפרזול לבית ובמרוצת השנים העסק התרחב מענף הפרזול ועוסק היום בייבוא ובשיווק סיטונאי וקמעונאי של אביזרי אמבטיה, ציוד למלונות, פחי אשפה מעוצבים, מקלחונים, מחממי מגבות ועוד.

ArtGlass - לוגו
ArtGlass 053-7102318

ארטגלאס - עיצוב בזכוכית ומקלחונים בהזמנה אישית! החברה עוסקת במקלחונים, חיפוי מטבחים, מדפים מזכוכית, מעקות, מראות, חיפוי טלוויזיות ועוד...

אודות זאב זכוכית

מי אנחנו :

זאב זכוכית הנו עסק המתמחה בעיצוב מקלחוני יוקרה, מעקות לפי תקן, מראות קריסטל, חיפוי קירות מטבח, מוצרי זכוכית בהתאמה אישית ומענה לאתגרי אדריכלים ומעצבים. החברה מנוהלת על-ידי סיימון, איש מקצוע בעל תואר שני במנהל עסקים והייטקיסט לשעבר שנכנס לעסק בעקבות אהבה גדולה לתחום. לצדו, צוות עובדים בעל ניסיון של עשרות שנים בענף.

לקוחות רבים מכל רחבי הארץ נהנים מתכנון ומעיצוב בהתאמה אישית של מגוון מוצרים:
-מקלחונים
-מעקות למדרגות ולמרפסות
-ויטרינות זכוכית
-קירות מסך מזכוכית
-מראות מעוצבות
-חיפוי קירות למטבחים, הדפסת תמונה בהתאמה/צבע אחיד לפי בחירה

בזאב זכוכית, לקוחות העסק הם מעל לכל. מדובר בעסק הפועל מתוך ערכי יסוד של אמינות, יושר, הוגנות ואהבת האדם, ומטרתו היא להעניק ללקוחות את המיטב, למען שביעות רצונם המלאה. לדברי סיימון: "הכסף הוא אינו המטרה היחידה. המטרה היא גם לשפר דברים בעבור אחרים. בסופו של דבר - הכסף יבוא מאליו כתוצאה של זה". השקפת עולם זו באה לידי ביטוי בשירות הניתן לכל לקוח ולקוח, ובמוצרי האיכות הנמכרים בעסק. כל המוצרים מתוכננים ומיוצרים בהתאמה מלאה לדרישות, למידות ולצורכי הלקוחות תוך הקפדה על כל הפרטים, עמידה בלוחות הזמנים ורמת הגימור המושלמת.

לחברה 28מוצרים באתר.

קטגוריות : מעקות, מראות, אמבטיות ומקלחונים, חיפוי קירות, חלונות, דלתות

חזור מעלה