דיפ סליפ

אודות העסק

מי אנחנו :
דיפ סליפ הנה חברה ישראלית המתמחה בייצור מזרנים אורתופדיים. לחברה ניסיון רב וותק של למעלה מ-10 שנים בייצור ושיווק מזרני איכות במגוון גדלים ודגמים, בייצור כחול לבן בלבד - כל מוצרי החברה מיוצרים אך ורק בישראל.
מזרני האיכות היוקרתיים מבית דיפ סליפ מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, בדגש על עבודה בסטנדרטים גבוהים לאורך כל הדרך - החל מהחומרים הטובים ביותר שיש, דרך ייצור בתנאי תקן מחמירים ושמירה על סטריליות. כל מזרן מבית דיפ סליפ מזרונים עובר עיבוד אנטי בקטריאלי ובקרת איכות קפדנית ומחמירה עד לגימור מושלם.
במסגרת התרחבות החברה ובמטרה להעניק לקהל הלקוחות שלה פתרון כולל אנו משווקים גם מגוון רהיטי איכות מבית וולנטינו. ולנטינו הנה חברה וותיקה אשר הוקמה בשנת 1973 ומאז צברה לה מוניטין מעולה בכל הקשור באיכות, אמינות ושירות.
לצד מחירים הוגנים ושווים לכל כיס שומרת החברה על מיקומה כאחד מהמותגים הישראליים המובילים בתחום העיצוב ומציעה לקהל הישראלי מגוון רחב של עיצובים המותאמים לטעמו. החל מעיצוב קלאסי, אלגנטי, מכובד ועשיר עם עבודת עץ מוקפדת, לצד עיצוב מעודכן ועכשווי ועד לעיצוב מודרני המאופיין בקו נקי, מינימליסטי ומוקפד, כך שכל לקוח יוכל ליהנות מחופש מלא בבחירת העיצוב שהמתאים לו ביותר.
כל רהיטי החברה מתוכננים במקצועיות רבה ומיוצרים תוך הקפדה על רמת העיצוב, איכות חומרי הגלם והגימור. למפעלי החברה קו מוצרים רחב תוצרת כחול לבן לצד מוצרים משלימים המיובאים מחו"ל. כל המוצרים מעוצבים, מתוכננים ועוברים את הפיקוח ואבטחת האיכות של החברה.
לחברה 193 מוצרים נוספים באתר
חזור מעלה