קולאז

050-5215448
חברות מומלצות בתחום...
קליר תעשיות זכוכית - לוגו
קליר תעשיות זכוכית 053-7101360

קליר תעשיות זכוכית בע"מ הנה חברה ותיקה ורבת-מוניטין בעלת ניסיון רב בעבודות זכוכית.

אבני ניצן - לוגו
אבני ניצן 053-9348822

אבני ניצן מתמחה בייצור, יבוא ושיווק אבן ושיש לבית ולחוץ.

חלמיש  - לוגו
חלמיש 053-9346735

חברה ליבוא ומכירה של קרמיקה, פורצלן, כלים סניטריים, ברזים וארונות לאמבטיה

אודות קולאז

מי אנחנו :

חברת "קולאז" מבית היוצר של "ה.ה. טכנולוגיות איטום ושיקום 1992 בע"מ "עוסקת באספקת מוצרי פסיפס אומנותי המשמשים למגוון רחב של ישומים.

עם הקמת החברה לפני כ-16 שנים הגדירו בעליה, חיים הרי ומוטי הירט את חזונם כמי שיהוו ראש חץ לכל הקשור בשירות, איכות ואמינות. השניים הציבו קריטריונים גבוהים לפעילות וקבעו כלל מחמיר: מי שלא מרוצה אצלנו שיקום. בינתיים, אף אחד לא קם... נהפוכו. חלקם היה מרוצה ורובם מרוצים מאד. שמם של השניים הפך להיות נישא בקרב אנשי מקצוע ובמהרה אף החלו לנהל פרויקטים ברוסיה ורומניה.

אחד המיזמים המרשימים שהושקו על ידי החברה באופן בלעדי בישראל הינו בתחום חיפויי הקיר הקשיחים. ענף הבנייה המתפתח ובעקבותיו המודעות של האדם לעיצוב סביבתו גרמו בשנים האחרונות לגל גדול של מוצרי עלית המצטיינים בעיצוב ואסטטיקה איכותים ויחודיים. הדבר נתן את ביטויו גם בכל הקשור לחיפויי הקירות.

חברת "קולאז", כמי שחרתה על דיגלה גם להיות חברה שצועדת עם המודרניזציה מציגה לקהל המבין עניין שלל רחב ומגוון של אריחי פסיפס בגדלים שונים ובצבעים שובי עין כיד הדמיון הטובה. החברה מציעה, באופן בלעדי, לכל המעוניין לייצר עבורו כל יצירת אומנות שיחפוץ בה, בכל גודל ועל כל משטח. כך ניתן ל"התחכך" עם מונה ליזה כשהיא מעוצבת על קיר הסלון או להנות מיצירה קוביסטית של פיקסו כשהיא מיושמת על קיר חיצוני בוילת החלומות שלנו וכן להתגעגע לחופים המדהימים של איי סיישל בקירות האמבטיה הפרטי. האפשרויות רבות ולמעשה אינסופיות .

בעלי החברה הקדישו מחשבה יתרה לפני השקת המוצר לשוק ודאגו שיעמוד בכל הקריטריונים הנוקשים: תקן מחמיר, איטום למים, איכות האבן והגלזורה, עמידה בפני שחיקה ושבירה. רק לאחר בדיקות חוזרות ונשנות הוצג המוצר בתערוכת הבנייה 2008 וזכה לשבחים מבעלי מקצוע והקהל הרחב.

מוטי והרי מאמינים שבסופו של דבר כל אדם מתחבר לפסיפס ומשום כך הם מזמינים כל אחד ואחת (אפשר גם קבוצות ...) לבקר באתר הבית הססגוני באינטרנט וכן לבקר במשרדי החברה בצומת כפר שמריהו.
אל תפספסו. תיפסו פסיפס.

לחברה 32מוצרים באתר.

קטגוריות : חיפוי קירות

חזור מעלה