דורון אונטר - קולטי אדים מעוצבים

052-5712786
רימון, אבן יהודה
חברות מומלצות בתחום...
א.ישראלי - לוגו
א.ישראלי 053-8097436

התחלנו את דרכינו בתחום הפרזול לבית ובמרוצת השנים העסק התרחב מענף הפרזול ועוסק היום בייבוא ובשיווק סיטונאי וקמעונאי של אביזרי אמבטיה, ציוד למלונות, פחי אשפה מעוצבים, מקלחונים, מחממי מגבות ועוד.

היבואנים - לוגו
היבואנים 053-9349652

חברת היבואנים מתמחה ביבוא אישי עבור לקוחותיה עם שלל מוצרים ברמה הגבוהה ביותר ובמחירי היבואן!!!

אודות דורון אונטר - קולטי אדים מעוצבים

מי אנחנו :

הרבה פעמים שואלים אותי לקוחותי איך הגעת לעשות קולטי אדים מיוחדים?
שאלתם לוקחת אותי יותר מעשרים שנה אחורה, בשנת 1993 חזרתי לארץ משהות בת 6 שנים בפאריס שם סיימתי לימודי איפור לתיאטרון ומנהל עסקים בקולז' האמריקאי.
את דרכי המקצועית התחלתי כשוליה בבית מלאכה במשך שנתיים - ניסיון שהקנה לי לימים את הכלים והתפיסה האומנותית עיצובית שגיבשה את עבודתי כיוצר קולט אדים מעוצב. בבית המלאכה עבדתי עם מתכות אל ברזליות שלא היו כמעט בשימוש בתחום האומנות והריהוט.
השימוש באבץ, פליז, נחושת, עץ וברזל אפשר לי להגשים כל פנטזיה עיצובית.
למרות שהתחלתי את עבודתי המסחרית עם ריהוט מיוחד, מהר מאוד גיליתי את התחום של קולטי אדים מיוחדים בו השתמשתי באל מתכות בכדי להביא לידי ביטוי את הצורך המתבקש של זהות וחותם אישי למטבח הפרטי של כל אחד. והשאר זה היסטוריה...
מפגש מקרי שלי עם האדריכל יונתן מונז'אק שרצה להפוך את המוצר הבנאלי, קולט אדים, לדבר אשר בנוסף לתפקידו הפונקציונאלי יהיה בעל ערך עיצובי גבוה הוביל אותי להכנס לתחום קולטי האדים באופן מקצועני והיום אני מספק קולטי אדים מעוצבים למאות לקוחות שונים בעלי טעם ייחודי ומותאם לצרכיהם ולעיצוב הייחודי להם.
ייצור קולט אדים מיוחד הוא אומנות לכל דבר ועל כך אני שם דגש בחברתנו.
הגיבוש של קו קולטי האדים המיוחדים שלי התעצב תוך כדי העבודה עם הלקוחות השונים, המעצבים והאדריכלים אשר הביעו את רעיונותיהם ותפיסתם את לקוחותיהם הפרטיים.
בהתאם לנתונים הללו התחלתי לייצר קולטים באותו אופי אומנותי שמייחד את הקו והשפה של עבודות הסטודיו שלי.
כיום בשוק יצרני קולטי אדים קיימים מספר יצרנים המייצרים לשוק המוסדי והמסעדני קולטים בצורות הבנאליות ביותר ומנירוסטה בלבד.
השימוש במתכות הרכות אבץ, פליז, נחושת, פח צבוע, זכוכית, עץ ונירוסטה מאפשר אין סוף רעיונות.

לחברה 29מוצרים באתר.

קטגוריות : חימום וקירור הבית, מוצרי חשמל, דלתות, מזנונים ושידות, ארונות, ארונות מטבח, שולחנות

חזור מעלה