סול רהיט

053-9415497
משה לוי, ראשל''צ
חברות מומלצות בתחום...
רהיטי נעורים  - לוגו
רהיטי נעורים 053-7102320

רשת רהיטי נעורים – המרכז לעיצוב הבית! ברשת רהיטי נעורים אנו מציעים מגוון רחב של רהיטים איכותיים מעוצבים, לבחירת הקונים על פי טעמם האישי.

Treemium - חלומות בעץ מלא - לוגו
Treemium - חלומות בעץ מלא 053-9416977

בין עצי האקליפטוס שבפרדס חנה הקמנו את מתחם הרהיטים שלנו שבו מתכנסים אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות וביחד אנו מגשימים חלומות ברהיטים. באינדונזיה הרחוקה חברנו לנגריה בה עובדים כבר דור חמישי של גלפים ונגרים שיודעים להרגיש את העץ ולעבד אותו בא

אלבור רהיטים - לוגו
אלבור רהיטים 053-9347890

אלבור רהיטים הינה חברת ייבוא וייצור של רהיטים לעיצוב הבית אשר נוסדה בשנת 1991 ומציעה מגוון פתרונות ייחודיים לריהוט ועיצוב הבית.

אודות סול רהיט

מי אנחנו :

חברת סול רהיט, בהנהלת אלי לומברוזו, החלה את דרכה בשלהי שנות ה-80 מתוך אהבה עצומה לענף הריהוט היוקרתי והאיכותי. בחברה מאמינים ויודעים כי ריהוט איכותי ומעוצב במלאכת מחשבה רבה משנה את חשיבתנו ומקנה לנו השראה רבה.
מחקרים מוכיחים כי שהות בסביבה נעימה ויפה משפרת את יכולות החשיבה שלנו ואת הביצועים הכלליים. בסול רהיט מייבאים ריהוט איכותי במיוחד מאיטליה המעוצב על ידי גדולי המעצבים בעולם כדוגמת אלברטו ארתר ופבריציו סיטון.
מלבד הריהוט לבית החברה מייבאת ריהוט לעסקים, מסעדות ובארים, בתי קפה וחנויות, מוניטין של למעלה מ-20 שנה עם אלפי לקוחות מרוצים.

לחברה 175מוצרים באתר.

קטגוריות : מתלה בגדים, מזנונים ושידות, כסאות, ארונות, שולחנות

חזור מעלה