הרודס מטבחים

03-5588980
הבנאי 3, חולון
חברות מומלצות בתחום...
שקע ותקע - לוגו
שקע ותקע 053-9346473

חברת שקע ותקע שיווק נורות, מערכות לדים וגופי תאורה

Treemium - חלומות בעץ מלא - לוגו
Treemium - חלומות בעץ מלא 053-9416977

בין עצי האקליפטוס שבפרדס חנה הקמנו את מתחם הרהיטים שלנו שבו מתכנסים אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות וביחד אנו מגשימים חלומות ברהיטים. באינדונזיה הרחוקה חברנו לנגריה בה עובדים כבר דור חמישי של גלפים ונגרים שיודעים להרגיש את העץ ולעבד אותו בא

תדמית מטבחים - לוגו
תדמית מטבחים 053-7101310

בסטודיו תדמית תוכלו ליהנות ממבחר עשיר של מטבחים מכל הסוגים, החל ממטבחים קלאסים ועד מטבחים מודרניים ומטבחים כפריים.

אודות הרודס מטבחים

מי אנחנו :

בהרודס מטבחים מייצרים מטבחים מעוצבים, איכותיים ופונקציונאליים. עבודת ייצור המטבחים מונעת מעקרונות אשר בבסיסם ייצור מחומרים איכותיים בלבד, בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.
מעצבינו המעודכנים בטרנדים העולמיים רואים אל מול עיניהם הרמוניה, אסתטיות ומינימאליסטיות בכדי ליצור מטבח מעוצב להפליא המותיר מרחב מחייה פונקציונאלי.

איכות המוצר
תהליך תכנון, עיצוב והייצור של המטבח, מעוצב באמצעות מעצבים ואנשי פיתוח, כוח אדם מיומן בעל ידע מקצועי נרחב והקפדה על איכות המוצר. כל אלה מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו מטבח לצורכיהם ולאופיים.

חברת "הרודס מטבחים" מחויבת לשירות מעולה.
בחברתנו לא מתפשרים על איכות והמטבח שלכם נבנה מהחומרים הטובים ביותר שיש בשוק. בעיצוב מטבחכם נר לרגלינו הם הגשמת רצונותיכם, עיצוב ותכנון מטבח נוח לשימוש ואחסון יעיל.
בחברת "הרודס מטבחים", אנו בודקים את עצמנו ומשפרים תמיד את תהליכי הייצור ואת רמת גימור המוצרים.
מטבחי הרודס נהנים מאחריות ל - 10 שנים.
לקוח של "הרודס מטבחים" נשאר לעד לקוח, ותמיד יימצא מענה ושירות בסניפי החברה.
גישתנו באה לידי ביטוי החל מהשלב בו הלקוח פוגש את מעצבי המטבחים שלנו, דרך תהליך השלמת הקנייה אשר רצוף בהעשרה הדדית מצדנו ומצד הלקוחות ועד לשלב הרכבת המטבח בו חשוב לייצר התאמה מוחלטת לבית הלקוח.

חזון
האיכות והחזון של "הרודס מטבחים" ניכרים גם באיכות הבלתי מתפשרת של המוצר וגם בתהליך השירות ללקוח . עיצובים מרהיבים של מטבחים מהווים חלק בלתי נפרד מהשאיפה שלנו והכל במטרה להעניק ללקוח שירות מרבי ומושלם. כחלק משירות זה "הרודס מטבחים" מאפשרת לכם לרכוש מוצרים נלווים למטבח ולבית: כיורים וברזים למטבח ולחדרי אמבט, מוצרי חשמל, ארונות אמבטיה ועוד.
בהצצה אל מאחורי הקלעים של "הרודס מטבחים" תמצאו אנשי מקצוע מהטובים ביותר ותהליך של תכנון ארכיטקטוני ונגרות אומן.

חברת "הרודס מטבחים" בנויה בכדי להעניק ללקוחותיה את המטבח המושלם לפי תקציב נדרש וללקוח מובטח כי יקבל מוצר אשר תפור למידותיו. ערכינו הם איכות, שירות, יחס אישי ואמינות.

לחברה 118מוצרים באתר.

קטגוריות : מזנונים ושידות, ארונות, ארונות מטבח, שולחנות

חזור מעלה