דקור - DECOR

פארק תעשיות חיים בר-לב, ת.ד. 1443 , א.ת. מזכרת בתיה
חברות מומלצות בתחום...
Samgal concept - לוגו
Samgal concept 053-7102331

חברת samgal concept עוסקת בתחום עיצוב ופיתוח המטבחים וחדרי הארונות.

מטבחי זיו - לוגו
מטבחי זיו 072-3700554

מטבחי זיו הנה חברה הקיימת מאז שנות ה-80, אז פתח אבי זיו חנות מטבחים ברמת השרון עם נגריה קטנה באור יהודה. בשנות ה-90 נפתח המפעל הראשון בקיבוץ מפלסים, ומאז החברה רק הלכה וגדלה.

תדמית מטבחים - לוגו
תדמית מטבחים 053-7101310

בסטודיו תדמית תוכלו ליהנות ממבחר עשיר של מטבחים מכל הסוגים, החל ממטבחים קלאסים ועד מטבחים מודרניים ומטבחים כפריים.

אודות דקור - DECOR

סניפי הרשת:
דקור
פארק תעשיות חיים בר-לב, ת.ד. 1443 , א.ת. מזכרת בתיה
ראשון לציון מערב
רוזנסקי 3, ראשון לציון
אזור התעשייה החדש
הרצליה
מדינת היהודים 91, הרצליה
הרצליה פיתוח
בני ברק
הלח"י 2, בני ברק
דיזיין סנטר, קניון דיזיין סנטר
ירושלים
האומן 25, ירושלים
מי אנחנו :

דקור היא החברה המובילה בייצור ועיצוב לבית.
חברת דקור קיימת כבר משנת 1972 ומעמדה היציב נבנה על איכות ועמידות. דקור התחילה ממפעל קטן לייצור רהיטים וכיום מחזיקה חברה שבה למעלה מ-100 עובדים, שישה סניפים בערים מרכזיות ברחבי הארץ ומפעל מתקדם המצוייד במכונות חדישות. בנוסף, במפעל קיימת מחלקת צביעה ממוחשבת אשר מאפשרת שליטה על כמות החומר שמותזת על המוצר ורמת צביעה מדוייקת ברמת גימור גבוהה וייחודית.

לאחר שדקור תפסה את מעמדה בתחום המטבחים, התפתחה והתפרשה לתחומי ייצור נוספים הנותנים מענה כולל לעיצוב הבית. כיום דקור מייצרת במספר תחומים שונים - מטבחים, ארונות אמבט, ארונות קיר, דלתות פנים וחוץ ועבודות קוריאן ייחודיות. דקור מספקת שירותים ללקוח הפרטי, לאדריכלים וקבלנים כאחד ונותנת מענה כולל המותאם בשפה אחת לכל חללי הבית.

דקור מאמינה שסיום תהליך נעוץ בתחילתו ושבסיס טוב בונה עתיד טוב. מיום היווסדה של חברת דקור, הקו המוביל את החברה לצמיחה והתפתחות הוא היגיעה הבלתי פוסקת אחר חידושים, איכות חומרים, ועיצוב המוצר. בדקור ישנה מחלקת פיתוח שתפקידה לפתח מוצרים חדשים ולהבטיח את איכות המוצר, יעילותו ועיצובו. צוות דקור משקיע זמן וחשיבה רבים ומעמיקים במחקר אחר חומרים חדשים, פיתוח מוצרים ייחודיים לדקור, ריענון קווי העיצוב ובעשייה למען תוצאה המותאמת לצרכיו של הלקוח. עבור דקור הלקוח הוא הגורם המרכזי והחשוב בהתהוותה של החברה, הוא הזרז למאמצים שעושה החברה ולהצלחתה כמובילה בתחומה.

לחברה 119מוצרים באתר.

קטגוריות : ארון אמבטיה תלוי, ארון אמבטיה מונח, דלתות, מזנונים ושידות, ארונות, ארונות מטבח

חזור מעלה